הסיפור שלנו

רשת עולם של חיות בבעלותם של צחי קסר ומיקי פרג'ון פועלת למעלה מ- 20 שנה בתחום.  השניים, חברי ילדות אשר תמיד חלמו להקים עסק  מצליח, זיהו את המגמה בתחום חנויות החיות ובשנת 2005 רכשו חנות חיות קטנה בכרמיאל, במשך 4 שנים למדו, שיפרו והרחיבו את פעילות הסניף בעבודה קשה ובהצלחה רבה. לאחר שבנו את הפלטפורמה הרשתית, פתחו בשנת 2009 את סניפם השני בעיר טבריה, אשר היה להצלחה גדולה ומכאן כל השאר היסטוריה! היום הרשת מונה  סניפים פעילים במודל זכיינות, מערך ייבוא של מוצרים מחו"ל.

רשת עולם של חיות חרטה על דגלה להקשיב ולסייע לכל הצרכים של בעלי החיים, חיות המחמד וכמובן לבעליהם. אצלנו תמצאו מגוון רחב של מזון לחיות, ציוד לחיות, אביזרים לחיות, דגים, מכרסמים ושירותים וטרינרים כמובן. אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי, אדיב ואמין, הכוונה ומסירות אין קץ עבור חיות המחמד אשר נמצאות ברשותכם. ברשת שלנו מתייחסים לחיית המחמד כחלק מהמשפחה,

ולכן בסניפים שלנו תמצאו עובדים שירותים, אדיבים ומקצועיים, שמבינים את הצרכים של הלקוח ושל חיית המחמד שלו.

מעבר למגוון העצום והייעוץ המקצועי, רשת עולם של חיות מתאפיינת במחירים זולים אותם היא מציעה לקהל לקוחותיה. הוזלת המחירים מתאפשרת בין השאר על ידי יבוא עצמאי של חלק מהמוצרים, מותג פרטי מצויין, מערך קניינות חזק ומכירת מוצרים בהיקף רשתי גדול.

ברשת עולם של חיות תהיו בטוחים שאתם מקבלים תמיד את המוצרים הטריים ביותר, האיכותיים ביותר, ממיטב היצרנים בארץ ובעולם.

אנחנו יודעים שרק על ידי הזנת תזונה באיכות הטובה ביותר, שירות מקצועי וטיפול וטרינרי מסור נוכל באמת לעזור לחיות המחמד לגדול ולהיות בריאים, חזקים ויפים ככל האפשר .

החזון שלנו

להוביל את תחום רשתות חיות המחמד כרשת בוטיק אשר מעניקה חוויה שונה ואיכותית ללקוחותיה, מחירים שווים לכל כיס, שירות ומקצועיות כערך עליון ומנגד רשת מזכה שמייצרת ערך, תשואה ועתיד טוב לזכיינה כשותפים עסקיים שלנו לכל דבר. 

נגישות